AOC | Q27B36X | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 144 Hz | 4 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Black
- TootjadAOC
- Mudel: Q27B36X
- Saadavus: 5
-
156€
AOC | Q27B36X | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 144 Hz | 4 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Headphone out (3.5mm) |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 124.00 mm |
| Gross height (mm) | 447.00 mm |
| Gross weight | 5.40 kg |
| Gross width (mm) | 690.00 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 61.6 x 44.74 x 20.56 cm |
| Net weight | 3.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 23 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1808.00 g |
| Plastic (No PET) | 452.00 g |
| Producer | AOC |
| Producer product name | Q27B36X |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 2.26 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: aoc q27b36x 27 ips qhd 169 144 hz 4 ms 2560 x 1440 pixels 300 cdm hdmi ports quantity 1 black, q27b36x, aoc, monitorid





